Świdniczanie postrachem liderów!

Kapitalnie spisują się w ostatnich tygodniach siatkarze KPS Świdnica w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Podopieczni Piotra Godula stali się specjalistami od ogrywania kolejnych liderów!

Przed tygodniem świdniczanie wygrali 3:1 w Wałbrzychu z Chełmcem i zluzowali rywali z przodownictwa w tabeli. W niedzielę, 12 listopada Chełmiec wrócił na czoło stawki, ale przede wszystkim dlatego, że KPS Świdnica wygrał 3:0 w Legnicy z Ikarem, który podchodził do tego spotkania jako pierwsza drużyna ligi… Był to jeden z najlepszych meczów w wykonaniu świdnickich siatkarzy. Po przegranej w I rundzie z Ikarem u siebie 2:3, moja drużyna koniecznie chciała się zrewanżować i wygrać w Legnicy. I tak się stało, tym razem to my schodziliśmy z boiska z podniesionymi głowami i uśmiechem na twarzy. Bardzo mała liczba błędów własnych i „0” autów w ataku spowodowała, iż mecz ułożył się po naszej myśli. Forma z meczu na mecz coraz lepsza i dalej rośnie. Walczymy dalej o najwyższy cel – komentuje trener Godula.

Po tej wygranej KPS awansował na druga lokatę. Świdniczanie mają na koncie 18 punktów, tyle samo co pierwszy Chełmiec. 19 listopada nasz zespół czeka mecz z Gwardią I Wrocław.

Ikar Legnica – KPS Świdnica 0:3 (-18, -22, -15)

KPS: Jakub Borowy 3 pkt, Filip Slatan 18, Grzegorz Radziwiłko (kapitan) 4, Kamil Nowak 7, Jakub Popławski 14, Michał Antoniak 3, Rafał Bernat (libero), Daniel Uchański (libero), Filip Ciunajtis, Adrian Smagło, Kamil Brzozowski,Mikołaj Galiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *