Świdnicka skarbówka znów wśród najlepszych

Niedługo w gabinecie naczelnika zabraknie miejsca na ścianie na kolejne certyfikaty. Tradycyjnie już Urząd Skarbowy w Świdnicy został wyróżniony prestiżowym tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

 

Niedługo w gabinecie naczelnika zabraknie miejsca na ścianie na kolejne certyfikaty. Tradycyjnie już Urząd Skarbowy w Świdnicy został wyróżniony prestiżowym tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Dwunastą edycję konkursu rozstrzygnięto w środę, 24 czerwca podczas spotkanie Loży Dolnośląskiej Business Centre Club. Świdnicki urząd reprezentował naczelnik Tomasz Feledyn.

Pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku zdobył zwycięzca zeszłorocznej edycji – US w Jaworze. Miejsce drugie zajął US w Bolesławcu, natomiast miejsce trzecie – US w Nowej Rudzie. Wyróżnienie zdobyły US w Jeleniej Górze, US w Oleśnicy oraz US w Świdnicy.

Wyróżnione placówki otrzymały tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2015”. Prawo używania tego tytułu przysługuje laureatom przez 1 rok – do momentu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

Urzędy skarbowe oceniane były na podstawie wyników ankiet wypełnionych przez dolnośląskich przedsiębiorców.

Porozumienie w sprawie organizacji konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” zostało podpisane w 2002 r. Sygnatariuszami porozumienia są Ministerstwo Finansów i Business Centre Club. Podstawowym celem programu jest popularyzowanie oraz wyróżnianie wysokich standardów obsługi klienta, jak również tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji wyróżniającej się życzliwością i profesjonalizmem. W tym roku, dolnośląską edycję plebiscytu wsparły następujące organizacje zrzeszające pracodawców i przedsiębiorców: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Dolnego Śląska, Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Zrzeszenie Handlu i Usług, Federacja Przedsiębiorców Powiatu Wrocławskiego oraz Związek Pracodawców Polska Miedź.

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *