Advertisement
Na sygnale

Świdnicka policja rekrutuje

Rozpoczęła się rekrutacja kandydatów do służby w policji na terenie województwa dolnośląskiego. Jednostka świdnicka jest wśród tych, które będą przyjmować nowych funkcjonariuszy.

policja2

Nabór trwa również m.in. w Legnicy, Wałbrzychu, Wrocławiu, Dzierżoniowie, Kłodzku, Świdnicy, Trzebnicy czy Ząbkowicach Śląskich.

Aby wstąpić w szeregi policji trzeba spełnić kilka ważnych warunków. Posiadać nieposzlakowaną opinię, mieć co najmniej średnie wykształcenie i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Ponadto osoba zabiegająca o wakat w policji nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Kandydat musi być zdolny fizycznie i psychicznie, gotowy do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie.

Zainteresowani podjęciem służby powinni osobiście złożyć dokumenty w punkcie obsługi interesantów w holu głównym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Szczegóły w sprawie rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej dolnośląskiej policji, w komórkach właściwych w sprawach kadr i szkolenia wojewódzkich jednostek policji oraz pod numerem telefonu 71 340 40 44.

23 listopada 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *