Świdnica zatańczyła (FOTO)

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Setki osób wzięły udział w świdnickiej inauguracji Europejskiego Tygodnia Ruchu.  W ramach akcji FlashMOVE Poland w sobotę, 10 września świdniczanie zatańczyli w Rynku.

flash (7)

– Zabrakło koszulek, co oznacza, że na rynku było nas około 300 osób. Ze sceny wyglądaliście imponująco, co widać na poniższych zdjęciach. Ze swojej strony chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby było nas tak wielu. Przede wszystkim Ani Trzeciak, Ryszardowi Mydłowskiemu, Kasi Kalicie, Violetcie Zapart, Renacie Noworól, ekipie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku i tym wszystkich o których nie wiem! Paulinie Wójciak za wspólne poprowadzenie, kamerzystom, fotografom i wszystkim tym, którzy współtworzyli z nami to wydarzenie – komentuje Zuzanna Panek z LZS Świdnica. – Tańczący! Super, że mieliście ochotę przyjść i zatańczyć razem z nami! Obiecujemy, że to nie ostatnie takie wydarzenie w naszym mieście.

Świdnica była jednym z dwóch miast w Polsce, które dołączyło do kampanii promującej Europejski Tydzień Ruchu. FlashMOVE to kolejna inicjatywa należąca do kampanii NowWeMove, której działania w Polsce już od lat koordynuje Fundacja V4Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *