Super okazja dla fanów horroru

26 sierpnia wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy lubią się bać. W CINEMA3D o godzinie 22:00 startuje nocny Maraton Grozy. Podczas jednej nocy widzowie będą mogli obejrzeć 3 filmy: Blackburn, The Houses of Halloween, Dead Inside. Każdy fan horroru spędzi w CINEMA3D przerażającą noc.

maratongr

Maratony filmowe to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którym jeden film nie wystarcza, dla tych, którzy lubią oglądać filmy „hurtowo”. Tym razem CINEMA3D zaprasza wielbicieli horroru na nocne oglądanie filmów. Już w piątek 26 sierpnia od godz. 22:00 podczas nocnego Maratonu Grozy będzie można obejrzeć: Blackburn, The Houses of Halloween, Dead Inside.

Opisy filmów:

Blackburn

Grupa przyjaciół zmuszona przez szalejący pożar trafia do małego miasteczka na Alasce. Myślą, że znajdą tu schronienie i bezpieczeństwo. Jednak rzeczywistość jest inna, a ich sytuacja zmienia się w krwawy i mroczny koszmar. Głód krwi mieszkańców miasteczka z każdą minutą zyskują na sile….

The Houses of Halloween

Na kilka dni przed Halloween grupa przyjaciół rusza w podróż camperem w poszukiwaniu najbardziej przerażającego domu strachów w parkach rozrywki. Cała wyprawa jest przez nich dokumentowana amatorską kamerą wideo. Z czasem zaczyna dziać się coś dziwnego. Domy stają się coraz bardziej mroczne, a otoczenie coraz bardzie przerażające. Role zaczynają się odwracać, to nie oni szukają. Ktoś ich śledzi, ktoś z nimi gra w jakąś przerażającą grę…

Dead Inside

Nastoletnia Sara zmaga się z rodzajem zaburzeń psychicznych – prześladują ją przerażające wizje. Pod nieobecność jej rodziców znajomi organizują imprezę, podczas której Sara dzieli się swymi mrocznymi wizjami. Widzi, jak goście mordują się wzajemnie w drastyczny sposób… Wizje, brane za chore omamy, zaczną się spełniać. Kto i co stoi za całym tym złem?

Nocny Maraton Grozy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.pl w cenie 25 złotych. Podczas Maratonu Grozy bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *