Sukces pięściarki Polonii

Na zakończonych w niedzielę, 6 listopada w Grudziądzu zawodach Pucharu Polski kadetek i kadetów w boksie bardzo dobrze spisała się zawodniczka Boks Polonia Świdnica, Anna Ghulyan.

ghulyan

Występująca w wadze 50 kg Anna wygrała walkę ćwierćfinałową z zawodniczką z Lubania. W walce o finał, po bardzo zaciętym pojedynku uległa na punkty, stosunkiem głosów 2:1 rywalce z Łęcznej. – W oczach wielu obserwatorów to nasza zawodniczka byłą tą, której ręka powinna powędrować po walce w górę, jednak sędziowie widzieli to inaczej. Brązowy medal na Pucharze Polski to również duży sukces – mówi trener Mariusz Kuc.

Przypomnijmy, że Anna Ghulyan w tym roku zdobyła już medal Mistrzostw Polski kadetek w tym samym kolorze.