Gmina Świdnica

Stypendia wręczone

Uczniowie gminnych placówek oświatowych nie zwalniają tempa. Każdego roku przybywa zdolnych uczniów, którzy otrzymują stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Nie inaczej było w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Najlepsi z najlepszych otrzymali listy gratulacyjne, dyplomy i stypendia finansowe na łączną kwotę 18 750 zł.

Nazwa placówki
naukowe
sportowe
Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej 5 3
Szkoła Podstawowa w Grodziszczu 5 1
Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej 11 20
Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie 4
Szkoła Podstawowa w Pszennie 29 8
Szkoła Podstawowa w Witoszowie Dolnym 30 9
Razem 84 41

Stypendium za wyniki w nauce – Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej

KLASA VA
1.Natalia Lęga – średnia 5,09; zachowanie – wz

KLASA VB
1. Weronika Bałos – średnia 5,27; zachowanie – wz
2. Julia Duda – średnia 5,27; zachowanie – wz

KLASA VI A
1. Mateusz Lesiak – średnia 5,0; zachowanie – wz

KLASA VIB
1. Karolina Kozieł – średnia 5,27; zachowanie – wz
2. Michał Piątek – średnia 5,09; zachowanie – wz

KLASA VII A
1. Kacper Popiel – średnia 5,0; zachowanie – bdb

Stypendium za wyniki sportowe

1. Oskar Rudnicki – I miejsce – Akrobatyka –Zawody Międzywojewódzkie;
2. Natalia Bryła – III m – Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce;
3. Julia Kuska – III m – miejsce w biegach przełajowych – Strefa Wałbrzyska;
4. Hubert Mikołajczyk – III m – biegi przełajowe – powiaty;
5. Mateusz Janiszewski – I m – Akrobatyka –Zawody Międzywojewódzkie;
6. Klaudia Kutyba – II m Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce;
7. Weronika Bałos – II m Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej;
8. Natalia Lęga – III m – Ogólnopolskie zawody pływackie, I m – International Swinming;
9. Grzegorz Szmigiel – III m warcaby 100 – polowe – powiaty;
10. Wojciech Siekierka – III m warcaby 100 – polowe – powiaty;
11. Karolina Kozieł – II m – biegi przełajowe – powiaty, I m – akrobatyka – Ogólnopolskie;
12. Maksymilian Onik – I m biegi przełajowe – powiaty i strefa wałbrzyska.

Stypendium za wyniki w nauce klasy gimnazjalne Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej

KLASA II A
1. Ania Natanek – średnia 5,26; zachowanie – wz

KLASA IIB
1. Karolina Gawrońska – średnia 5,06; zachowanie – wz

KLASA IIIA
1. Małgorzata Musiał – średnia 5,0; zachowanie – wz
2. Martyna Gryc – średnia 5,07; zachowanie – wz

Stypendium za wyniki sportowe 

1. Ania Natanek – I m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych;
2. Karolina Gawrońska – I m w turnieju strefowym i wojewódzkim warcabów 100 – polowych.
3. Roksana Niedziałkowska – I m w strefowych biegach przełajowych; III m w wojewódzkich biegach przełajowych.
4. Monika Dłutkowska – I m w warcabach 100 – polowych.
5. Natalia Chwistek – II m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych.
6. Kacper Dratwa – III m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych.
7. Natalia Walusiak – III m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych.
8. Jakub Hajdrych – III m w strefowych biegach przełajowych.

 

26 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *