Styl, szyk i dobry look

strzegom-stylowa

strzegom-stylowaZ dyplomowaną stylistką ubioru Karoliną Holką – HOLKA WINTONIAK oraz z charakteryzatorką i wizażystką Joanną Majewską, która na co dzień pracuje w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu, odbyły warsztaty uczennice strzegomskiej szkoły.

Z dyplomowaną stylistką ubioru Karoliną Holką – HOLKA WINTONIAK oraz z charakteryzatorką i wizażystką Joanną Majewską, która na co dzień pracuje w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu, odbyły warsztaty uczennice strzegomskiej szkoły.

strzegom-stylowa

Udział w nich był nagrodą dla tegorocznych laureatek Miss Zespołu Szkół: Karoliny Witka, Justyny Bobowskiej, Wiktorii Lasak i prowadzącej tegoroczną galę – Alicji Starczały. Dziewczyny poznały elementy tworzenia, kształtowania indywidualnego stylu. Karolina Holka, przybliżyła zasady dobierania odpowiednich barw do typu urody, a w prezentacjach „Kobieta Stylowa” i „Paryski Szyk” podpowiedziała, co wpływa na tworzenie własnego wizerunku oraz jak tworzyć paryskie stylizacje. Joanna Majewska zapoznała laureatki z elementami ABC makijażu oraz z tym jak prawidłowo przygotować pod niego skórę. Zdradziła też, jak konturować kształt twarzy. Ostatnim etapem warsztatów było stworzenie kolażu na wylosowany temat np. jeansowy zawrót głowy, błysk czy wakacje.

Niewątpliwie był to bardzo miło spędzony czas i atrakcyjna forma pracy nad własnym „lookiem” – oceniają misski.

Oprac. mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *