Strefa kibica ŠKODA Polska Motorsport na Rajdzie Świdnickim KRAUSE!

W dniach 26-28.04 odbędzie się pierwsza eliminacja tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na starcie Rajdu Świdnickiego KRAUSE nie zabraknie zeszłorocznych wicemistrzów kraju i mistrzów w Klasyfikacji Zespołów Producenckich. Fani załogi Mikołaj Marczyk-Szymon Gospodarczyk mogą więc zacierać ręce. Co więcej, ŠKODA Polska Motorsport zorganizuje na miejscu rajdu pełną interesujących atrakcji strefę kibica!

Wicemistrzowie Polski rozpoczynają kolejny sezon

W zbliżającym się sezonie zespół ŠKODA Polska Motorsport pragnie przynajmniej powtórzyć sukcesy z ubiegłego roku, czyli wicemistrzostwo kraju, zwycięstwo w Klasyfikacji Zespołów Producenckich oraz mistrzostwa w klasie 2. W debiutanckim sezonie duet Marczyka i Gospodarczyka zaskarbił sobie sympatię kibiców. Zespół liczy na wsparcie fanów także tym razem – z pewnością ułatwi ono osiągnięcie kolejnych sukcesów. Dlatego w ŠKODA Polska Motorsport zadbano o to, aby frekwencja kibiców podczas tego wydarzenia dopisała.

Gdy zespół Škody będzie rywalizował na trasie Rajdu Świdnickiego KRAUSE w dniach 26-28.04, fani załogi i sportów motorowych spotkają się w zorganizowanej przez ŠKODA Polska Motorsport strefie kibica. W sobotę (27.04), w godzinach 12:00-21:00, będzie można oddać się w niej wspólnemu kibicowaniu. Wyniki rajdu będzie można na bieżąco śledzić na specjalnym ekranie, a wydarzenie uświetni obecność utytułowanego kolarza Bartosza Huzarskiego. Jednak to tylko część atrakcji, jakie czekają na zgromadzonych gości.

ŠKODA Polska Motorsport – atrakcje w strefie kibica

Specjalny symulator 9D dostępny w strefie kibica Škody umożliwi wcielenie się w rolę profesjonalnego kierowcy rajdowego. Na terenie wydarzenia odbywać się będą także wyścigi zdalnie sterowanych samochodów. Kibice zmierzą się w konkursach w postaci quizów, testów pilota rajdowego i zawodów na refleksomierzu. Zwycięzcy otrzymają zasłużone nagrody.

W strefie kibica można będzie również zobaczyć pokaz błyskawicznej zmiany opon w pit stopie. Kapsel Race z kolei to niepowtarzalna okazja na sentymentalną podróż do lat 80–tych, gdy wyścigi kapsli zdominowały polskie podwórka. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia wezmą udział w tworzeniu Moto Muralu przedstawiającego samochód rajdowy Škoda. Na wszystkich czekać będzie pyszna kawa i słodki poczęstunek.

Wizyta w strefie kibica ŠKODA Polska Motorsport podczas inauguracyjnego rajdu to okazja na ciekawą przygodę i jeszcze lepsze poznanie tajników sportów motorowych. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie https://www.skoda-motorsport.pl/.

Do zobaczenia na Rajdzie Świdnickim KRAUSE i w strefie kibica ŠKODA Polska Motorsport!

• artykuł sponsorowany •

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *