Strażnicy zatrzymali ekshibicjonistę

gliny exhibicjonista1

gliny exhibicjonista1Obnażał się i onanizował przed spacerującymi kobietami. Ekshibicjonistę, który upodobał sobie Park Młodzieżowy w w Świdnicy zatrzymali strażnicy miejscy. Funkcjonariuszom pomogła dzielna pani, którą również zaskoczył zboczeniec.

 

Obnażał się i onanizował przed spacerującymi kobietami. Ekshibicjonistę, który upodobał sobie Park Młodzieżowy w w Świdnicy zatrzymali strażnicy miejscy. Funkcjonariuszom pomogła dzielna pani, którą również zaskoczył zboczeniec. gliny exhibicjonista1

Mężczyzna wpadł w ręce strażników miejskich w czwartek, 26 marca przed południem. To 30-latek ze Świdnicy. Dalsze czynności w jego sprawie poprowadzi policja. Ekshibicjonista prawdopodobnie od dłuższego czasu napastował kobiety w Parku Młodzieżowym. – Od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy zgłoszenia od kobiet. Niestety, mimo że za każdym razem we wskazane miejsce wysyłaliśmy patrole, dotąd nie udawało się zatrzymać mężczyzny – mówi Marek Fiłonowicz, kierownik Referatu Prewencji Straży Miejskiej w Świdnicy.

W czwartek strażnikom pomogła kobieta narażona na spotkanie z ekshibicjonistą. Do nieprzyjemnego spotkania doszło na obrzeżach parku, pobliżu parkanu okalającego teren PKS-u. Po „pokazie” natychmiast zadzwoniła na straż miejską, dokładnie opisała mężczyznę i miejsce, w którym się znajduje. Po zatrzymaniu potwierdziła, że to właśnie on obnażył się przed nią i jeszcze jedną panią.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *