ŚRM: Szkolili się pod okiem Rawicza [FOTO]

Za nami pierwsza tura warsztatów pisania recenzji muzycznych pod czujnym okiem Artura Rawicza. Po wczorajszej teorii podczas panelu dyskusyjnego z udziałem Rahima, Natalii Grosiak i Rasty przyszedł czas na praktykę. Wszystko po to, by ułatwić zainteresowanym napisanie recenzji płyty, której autor pojawi się w Świdnicy w przyszłym roku.

Dziś i jutro trzy grupy mogą szkolić się pod okiem Artura Rawicza, doświadczonego dziennikarza muzycznego, w warsztatach zorganizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach Recenzji Muzycznych. – Udział w warsztatach nie jest niezbędny, ale może pomóc w przygotowaniu tekstu do konkursu recenzji, w którym nabór kończy się w niedzielę 22 grudnia – mówi Bartosz Łabuda. – Najlepsi autorzy otrzymają nagrody finansowe z puli 1000 zł oraz upominki od Świdnickiej Manufaktury Czekolady “Chocoffee” oraz Świdnickiego Ośrodka Kultury.

O wczorajszym panelu dyskusyjnym oraz warsztatach, a także odpowiedzi na pytania: jak napisać poprawną, a jak dobrą recenzję, czy recenzent to niespełniony muzyk oraz czy krytyka jest zawsze złośliwością, w poniedziałkowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *