Aktualności, Na sygnale, Świdnica

Spowodowała śmiertelny wypadek, była pijana

Nie żyje 45-latek, który prawidłowo poruszał się samochodem na drodze krajowej nr 35 w Świebodzicach. 29-latka, która w niego wjechała, była pijana. Badanie krwi na zawartość alkoholu wykazało, że miała prawie promil w wydychanym powietrzu. Kobieta usłyszała zarzuty. Grozi jej do 12 lat więzienia.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek rano. Na środku drogi zderzyły się trzy samochody osobowe. Śmierć na miejscu poniósł kierowca Fiata, w którego z impetem uderzyła prowadząca pojazd, 29-letnia mieszkanka Świebodzic. Dziś już wiadomo, że była pijana. Prokurator rejonowy w Świdnicy Marek Rusin poinformował redakcję, że kobieta usłyszała zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku i jazdy pod wpływem alkoholu. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej w papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

(bfg)

30 października 2017

2 komentarze To “Spowodowała śmiertelny wypadek, była pijana”

  1. fbi pisze:

    wszystkie wypadki śmiertelne z udziałem pijanych będą ponownie w polsce rozpatrywane i wócą na wokandy w strassburgu.polscy kryminalisi będą wszystcy wysprzątani z ulic europy.za śmierc człowieka trafia za kraty na 12 lat oraz 15 .jeżeli dojdzie do matactwa policjanci i ich współnicy odpowiedzą za współudział w mordestwach .KORUPCJA W POLICJI I PROKURATURZE DOSTAŁA W ŁEB A KACZYŃSKIEGO UKŁADY Z MAFIA W ZAMIAN ZA WOLNOSĆ SWOICH GWAŁCICIELIDZIECI JAK I MORDERCÓW ZOSTANIE ROZLICZONY!!!!GUTEN TAG KACZYŃSKI I TWOJE RADIO PLUS GDZIE PIJANA PROSTYTUTKA ZAMORDOWAŁA LUDZI I ZACZĘŁY SIĘ MATACTWA .LUDZIE NIE ŻYJĄ A WIĘC 12 LAT MINIMUM ani dnia wolnosci….WASZE IMMUNITETY WAS NIE OCHRONIĄ …prawo unii się zmieniło….

  2. podpis pisze:

    typowa patologia świebodzicka. miasto pijaków, narkomanów i ćpunów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *