Sporo pieniędzy do wygrania

kasa2

kasa2Organizacje pozarządowe i podmioty działalności pożytku publicznego, a także lokalne grupy działania mogą startować o pieniądze w Świebodzicach.

Organizacje pozarządowe i podmioty działalności pożytku publicznego, a także lokalne grupy działania mogą startować o pieniądze w Świebodzicach.kasa2

Wnioski na realizację zadań publicznych w roku 2015 można już składać. Konkurs ofert na zbliżający się rok ogłoszony został w drodze Zarządzenia Burmistrza Miasta Świebodzice. Do podziału jest ponad 700 tys. zł w następujących dziedzinach: Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej, Ochrona i Promocja Zdrowia, Kultura, Sztuka i Ochrona Dziedzictwa Narodowego, Promocja Miasta Świebodzice oraz Nauka, Szkolnictwo Wyższe, Edukacja, Oświata i Wychowanie, a także Pomoc Społeczna. Wnioski konkursowe przyjmowane będą do poniedziałku, 22 grudnia 2014 r.

Z kolei do wtorku, 23 grudnia, można składać wnioski w ramach funduszu „Małych inicjatyw ekologicznych”. Mogą to robić organizacje pozarządowe i lokalne grupy działania z terenu miasta Świebodzice. Fundusze przeznaczone na realizację inicjatyw ekologicznych będą mogły być przeznaczone m.in. na rozwój parków miejskich, rekultywację obszarów zniszczonych przez człowieka, budowę lub modernizację małej infrastruktury turystycznej itp. Wszyscy zainteresowani wnioskodawcy mogą zgłaszać proponowane inicjatywy ekologiczne poprzez wypełnienie formularza, podpisanie go przez osoby zgłaszające lub osoby reprezentujące organizację pozarządowe zgłaszające wniosek i dostarczenie do dnia 23 grudnia 2014 roku pod adres: Urząd Miejski w Świebodzicach, ul. Rynek 1 (dopisek Wydział Promocji).

Opr. i foto: (KOM)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *