SPEKTRUM: Publiczność wybierze zdobywcę nagrody

Podczas pierwszej edycji Świdnickiego Festiwalu Filmowego SPEKTRUM to widzowie zadecydują o tym, który z filmów otrzyma festiwalową nagrodę. Szansę na to wyróżnienie ma dziewięć obrazów – najciekawszych tytułów sezonu 2015/16, które przedpremierowo i premierowo pokazywane będą w Świdnicy.

Wśród 9 premierowych tytułów widzowie świdnickiego wydarzenia wybiorą ten, który ich zdaniem jest najbardziej wartościowy. W wyścigu o laur udział biorą: „Baby Bump” Kuby Czekaja, „Demon” Marcina Wrony, „Jersey Boys” Clinta Eastwooda, „Klezmer” Piotra Chrzana,”Letnie przesilenie” Michała Rogalskiego, „Mustang” Deniz Gamze Ergüven, „Noc Walpurgi” Marcina Bortkiewicza, „Syn Szawła” Laszlo Nemesa oraz „Wołanie” Marcina Dudziaka. Zwycięzca Nagrody Publiczności wyjedzie ze Świdnicy ze statuetką zaprojektowaną przez Olech Glass Studio.
Jurorów na seansach nie będzie brakowało – wszystkie karnety na Świdnicki Festiwal Filmowy SPEKTRUM zostały wyprzedane w ciągu zaledwie tygodnia. Widzowie wciąż mogą nabywać bilety na pojedyncze pokazy. Do dnia 10 listopada do nabycia w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy (ul. Wewnętrzna 2), natomiast w trakcie trwania Festiwalu w holu sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Start sprzedaży godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seansu. Bilety zdobyć będzie można również w konkursach – takich jak odbywający się we wtorek konkurs wiedzy festiwalowej, w którym, by zdobyć bilety, odpowiedzieć trzeba będzie na pytania związane z programem festiwalu przygotowane przez dyrektor artystycznego Festiwalu Lecha Molińskiego. Szansa na wygranie podwójnych wejściówek na wybrany pokaz 10 listopada w Rynku o godzinie 17.00 i 18.00.
Spot Świdnickiego Festiwalu Filmowego SPEKTRUM: https://vimeo.com/144662818

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *