Sparingowe ostrzeżenia

Nadchodzący sezon może być dla piłkarzy Polonii-Stali Świdnica bardzo trudny. Wyniki ostatnich gier sparingowych nie napawają optymizmem. W środę świdniczanie aż 0:8 przegrali w Dzierżoniowie z Lechią, zaś w sobotę 0 siebie 0:2 z Orkanem Szczedrzykowice.

W spotkaniu z trzecioligowcem Polonia-Stal nieźle zaprezentowała się tylko w pierwszej połowie, po której rywale prowadzili 1:0. W drugiej części podopieczni Tomasza Oleksego zupełnie opadli z sił, a rozpędzona Lechia z łatwością aplikowała kolejne bramki.

Konfrontacja z Orkanem Szczedrzykowice była ciekawym widowiskiem. Piłkarze Polonii-Stali długimi fragmentami posiadali dużą przewagę, ale grali bardzo nieskutecznie. Nastawienia na grę z kontry przeciwnicy bramki zdobyli w pierwszych i ostatnich minutach gry.