Śliczne psiaki do adopcji (FOTO)

Ptysia, Ramzes i Dora to kolejne psy, które polecają się do adopcji. Zwierzaki przebywają w świdnickim Schronisku dla zwierząt.
Ptysia
Mała Pyza/Ptysia czeka na dom! Około 3 miesięczna dama trafiła do nas na początku lipca. Jej okres dorastania był trudny, odłączona tak wcześnie od matki była bardzo nieporadna i trudno odnajdywała się w otaczającym świecie.
Aktualnie jest w pełni gotowa do adopcji. Zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona. Warunkiem adopcji będzie wysterylizowanie suczki.
Pyza uczy się zachowywania czystości. Z obserwacji opiekunów wynika, że ten czas powoli się wydłuża i sunia jest na dobrej drodze. Nie nadaje się do zamieszkania w domu, w którym od razu, bez przygotowania będzie zostawać w samotności po 8-9 godzin. Obecnie czas, w którym zostaje sama w domu wynosi do 3 godzin. Miała problemy z lękiem separacyjnym – uległo to znacznej poprawie i znosi lepiej rozłąkę z opiekunami, jednakże trzeba to mieć na względzie i wypracować spokojne zostawanie w domu.
Suczka przebywa w domu tymczasowym w okolicy Świdnicy, NIE W SCHRONISKU. W razie chęci adopcji i pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 790241451
Ramzes – duży, owczarkowaty pies do adopcji!
Ramzes to bardzo młody, bo niespełna roczny, duży psiak. Wedle naszych przypuszczeń, miał być owczarkiem niemieckim, ale urósł troszkę inaczej niż typowi przedstawiciele rasy.
Zwierzę bardzo potrzebuje dobrego domu. Trafił do nas wychudzony i nadal pochłania dość sporo karmy, aby nadrobić braki w żywieniu. Jest wdzięcznym i ufnym wobec opiekunów psem. Osoby nowe obszczekuje i potrzebuje chwili na obwąchanie i zapoznanie. Już po chwili jest gotowy do spaceru!
Ramzes jest zabawnym psiakiem. Ma obłędne uszyska i to one nadają mu uroku . Lubi spacerować i jest dość żywiołowym psem. Nie zachowuje czystości, szukamy mu domku z ogrodem. Kota pogoni. Może zamieszkać w domu z dziećmi – nie wykazuje agresji, unika skakania po człowieku, a odrobina nauki dobrych manier zrobi z niego cudownego psa!
Dora – suczka w typie owczarka niemieckiego do adopcji!
Dora to około 6-8 letnia suczka w typie rasy owczarek niemiecki. Została porzucona pod świdnickim Kauflandem w tragicznym stanie. Wychudzona, z ubytkami w sierści i stanem zapalnym skóry. Dużo czasu zajęło nam doprowadzenie Dory do lepszego stanu, a wciąż nie osiągnęliśmy pełnego sukcesu.
Dora to cudowny pies, pod warunkiem, że trafi na mądrego opiekuna. Dora nie nadaje się do życia w kojcu. Zrobi wszystko, aby się z niego wydostać i bardzo pragnie być w domu, obok ludzi. Zachowuje czystość, więc jest idealną domatorką. Dora jest bardzo wdzięcznym psem i oddanym swoim opiekunom. To niezwykle łagodna suczka, toteż może stać się przyjaciółką rodziny.
Dora nie powinna zostawać w samotności zbyt długo. Musi mieć zapewniony zrównoważony wysiłek (jednak nie nadmierny – jej stawy będą potrzebować niebawem suplementacji). Dogaduje się z kulturalnymi psami, kota może pogonić. Wszelkie mniejsze stworzenia – ptactwo domowe, gryzonie, króliki – odpadają. Dora ma silny instynkt łowno-pasterski.
Suczka stała się schroniskową ulubienicą, ze względu na tęsknotę, specyficzne potrzeby i rekonwalescencję jest mieszkanką biura. Szukamy jej domu najlepiej wiedzącego, z czym wiąże się posiadanie owczarka niemieckiego i domu pełnego troski i dobrej opieki.
Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *