ŚKPR zagra o kolejne zwycięstwo. Przyjedzie Tęcza Kościan

Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia rozgrywek w II lidze piłkarzy ręcznych. Dwa mecze ŚKPR Świdnica rozegra przed własną publicznością. Pierwszy z nich już w sobotę, 8 kwietnia. O godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów podopiecznych Grzegorz Garbacza spróbuje zatrzymać Tęcza Kościan. Będzie to ostatni sprawdzian przed szlagierem sezonu z AZS Zielona Góra. Emocji nie powinno zabraknąć.

Gracze Szarych Wilków od wielu tygodni są w bardzo trudnej sytuacji kadrowej. Mimo tego pokonują kolejne przeszkody i plasują się na drugiej lokacie w tabeli, mając na koncie tyle samo punktów co pierwszy w stawce AZS Zielona Góra. Przed tygodniem znakomicie zaprezentowali się w Koninie, gdzie dwunastoma bramkami pokonali miejscowy Start. Rywale dwa tygodnie wcześniej jako pierwsi w lidze ograli akademików z Zielonej Góry.

 

Bardzo dobry mecz z liderem zaliczyła także Tęcza. Porażka 30:38 wstydu nie przynosi, tym bardziej, że nie wystąpiła w optymalnym składzie. W sobotni wieczór w hali na osiedlu Zawiszów można spodziewać się ciekawego widowiska.

 

Meczowi będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz losowanie atrakcyjnych nagród: biletów do kina Cinema 3d, talonów konsumpcyjnych do Multipubu Biała Dama i pizzerii Przesiadka, upominków od Galerii Świdnickiej oraz vouchera na usługi z zakresu czyszczenia tapicerek firmy Abluo. Ta ostatnia firma należy do naszego zawodnika, Kamila Rogaczewskiego.

 

CO: Mecz II ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan

KIEDY: Sobota, 8.04.2017, godzina 18.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

 

 

Kolejka 24, 2017-04-08/09, sobota/niedziela
IIM1/162 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – UKS Lider Swarzędz
IIM1/163 SKS Orlik Brzeg – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
IIM1/164 LKS OSiR Komprachcice – TS Zew Świebodzin
IIM1/165 MKS Zagłębie II Lubin S.A – SKF KPR Sparta Oborniki
IIM1/166 MKST Astra Nowa Sól – SPR Bór Oborniki Śląskie
IIM1/167 MKS Żagiew Dzierżoniów – SSRiR Start Konin
IIM1/168 ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *