ŚKPR przegrał z Moto-Jelczem

skpr-zielona gora

Mający chrapkę na awans do PGNiG Superligi, czwarty zespół grupy B I ligi Moto-Jelcz Oława z dobrze wspominanym w Świdnicy Krzysztofem Mistakiem na ławce trenerskiej, był drugim sparingpartnerem przygotowujących się do rundy rewanżowej piłkarzy ŚKPR-u Świdnica.

skpr-zielona gora

Po zwycięstwie z Żagwią Dzierżoniów, w czwartek świdniczanie zeszli z parkietu pokonani. Po dobrej grze w pierwszej i dużo słabszej w drugiej, ulegli rywalom 24:35 (15:17).

 

W świdnickim zespole znów nie zagrali Ukraińcy, którzy jednak są już w drodze do Polski. Trener Konrad Scheider bardzo mocno rotował składem i ustawieniem zespołu, szukając optymalnych pozycji dla swoich zawodników.

 

W zespole z Oławy zagrali między innymi byli gracze ŚKPR-u: Kamil Herudziński i Marcin Schodowski. Sporym wydarzeniem było pojawienie się ba boisku znanego z występów w Śląsku Wrocław Białorusina Ivana Telepneva.

 

Oba zespoły spotkają się ze sobą ponownie w środę, 20 stycznia. Mecz odbędzie się we Wrocławiu.

 

ŚKPR Świdnica – Moto Jelcz Oława 24:35 (15:17)

ŚKPR: Wasilewicz – W. Makowiejew 7, K. Rogaczewski 3, Grochowski 3, Piędziak 3, Jarząbek 2, D. Kijek 2, Macyszyn 1, Dziwiński 1, P. Rogaczewski 1, Chaber 1, Dębowczyk, Bieżyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *