Skateświęto w Bielawie

deskorloka

deskorlokaBIELAWA. Znany jest już termin tegorocznej edycji Lines of Bielawa. Impreza, która została uznana…

Znany jest już termin tegorocznej edycji Lines of Bielawa. Impreza, która została uznana przez prestiżowy INFOmagazine za deskorolkowe wydarzenie minionego roku, tym razem odbędzie się 5, 6 i 7 sierpnia. Obecnie przygotowywany jest szczegółowy plan imprezy, ale już teraz wiemy na pewno, że pojawią nowe atrakcje i konkursy, które uatrakcyjnią bielawskie zawody.

deskorloka

Dla wszystkich deskorolkowców miasto szykuje niespodziankę w postaci „Skateplazy”, czyli drugiej części skateparku. To właśnie na niej planowana jest główna część sierpniowych zawodów. Ponadto tegoroczną edycję wzbogacą kursy deskorolki dla początkujących, które poprowadzą najlepsi skaterzy w kraju oraz pokazy filmów deskorolkowych polskiej produkcji. Przede wszystkim jednak na wszystkich czekać będą ogromne emocje i wysoki poziom deskorolkowej rywalizacji, jak również niezapomniana atmosfera.

Aktualne informacje na temat Lines of Bielawa będą zamieszczane w kalendarzu na stronie www.bielawa.pl. W sprawie imprezy można kontaktować się z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bielawie.

źródło: UM Bielawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *