Siechnice wzięły rewanż za puchar

Koszykarze Franc Gardiner Polonia Świdnica drugi raz w ciagu kilku dni skrzyżowali rękawice z KKS-em Siechnice. Bilans tych pojedynków wypadł remisowo, bo po triumfie w meczu Pucharu Polski, podopieczni Mieczysława Młynarskiego przegrali spotkanie w III lidze.

Franc Gardiner Polonia Świdnica – KKS Siechnice 47:60

Franc Gardiner Polonia: Słobodzian, Poradzisz, Pełka, Soboń, Kaczmarczyk, Barea, Kołodziej, Połeć, Sieńko, Hałdaś, Okraszewski

Sobotni mecz od początku nie układał się po myśli gospodarzy. Siechnice dość szybko zbudowały bezpieczną przewagę i kontrolowały wydarzenia na parkiecie. Polonia na moment zbliżyła się na dystans pięciu punktów, ale rywale nie pozwolili odebrać sobie wygranej.

Niestety, meczu nie dokończył jeden z najlepszych graczy świdnickiej drużyny – Jakub Kołodziej, który musiał opuścić parkiet z urazem stawu skokowego. Na ile poważna jest to kontuzja rozstrzygną najbliższe dni.

W tabeli Polonia z bilansem trzech wygranych i czterech porażek plasuje się na szóstym miejscu w stawce dziewięciu drużyn. Za tydzień biało-zielonych czeka z pojedynek z sąsiadującą w tabeli i mającą na koncie tyle samo punktów drużyną ze Wschowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *