Siatkarskie derby z Impelem

Nie w sobotę, 13 października, a dzień wcześniej swój kolejny mecz o punkty rozegrają siatkarki MKS-u Polonia Świdnica. Biało-zielone podejmą w hali na Zawiszowie ekipę Impelu Wrocław (piątek, 12 października – godz. 17.00).

 

Będzie to spotkanie w ramach 4. kolejki grupy trzeciej II ligi. Podopieczne Magdaleny Sadowskiej z dorobkiem dwóch punktów uzyskanych w dwóch rozegranych spotkaniach (wygrana 3:2 z Częstochowianką Częstochowa i porażka 0:3 z Olimpią Jawor) znajdują się na ósmej pozycji w tabeli. Wrocławianki rozegrał już trzy mecze i z czterema “oczkami” plasują się na szóstej lokacie. Impel uległ kolejno 1:3 MKS-owi II Dąbrowa Górnicza, wygrał 3:1 z Amberem Kalisz i przegrał 2:3 z Sobieskim Oława.

Świdniczanki celują w piątek w komplet punktów, ale do tego potrzebne jest wsparcie kibiców. Zapowiada się interesująca, derbowa konfrontacja. Na mecz pomiędzy MKS-em Polonia Świdnica a Impelem Wrocław zapraszamy już w najbliższy piątek, 12 października. Początek meczu w hali na Zawiszowie o godz. 17.00.

Pary 4. kolejki grupy trzeciej II ligi:

MKS II Dąbrowa Górnicza – Płomień Sosnowiec
Amber Kalisz – Jedynka Siewierz
Sobieski Oława – PLKS Pszczyna
Polonia Świdnica – Impel Wrocław
Częstochowianka Częstochowa – KS Olimpia Jawor
TKS Tychy – pauzuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *