Schował narkotyki w pufie

360 porcji handlowych narkotyków mógł uzyskać mężczyzna, którego dziś zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach. W ramach prowadzonej akcji zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje Sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach, prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze znaleźli w pufie woreczki strunowe z białym proszkiem i suszem, które po przebadaniu testem narkotykowym okazały się amfetaminą i marihuaną. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 25-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *