Rutkowski przekazał prokuraturze dowód

rutkowski1

rutkowski1Krzysztof Rutkowski przekazał w piątek katowickiej prokuraturze, prowadzącej śledztwo dotyczące śmierci półrocznej Magdy z Sosnowca, rękawiczki należące do matki dziewczynki – Katarzyny W. Zdaniem detektywa, to dowód rzeczowy w sprawie.

Krzysztof Rutkowski przekazał w piątek katowickiej prokuraturze, prowadzącej śledztwo dotyczące śmierci półrocznej Magdy z Sosnowca, rękawiczki należące do matki dziewczynki – Katarzyny W. Zdaniem detektywa, to dowód rzeczowy w sprawie. rutkowski1

– To rękawiczki, które miała Katarzyna W. w trakcie przykrywania kawałkami gruzu martwego dziecka – oświadczył Rutkowski dziennikarzom.Według niego, rękawiczki musiały pozostawić ślady włókien na gruzie, którym było przykryte dziecko. Wyraził przekonanie, że cegły musiały zostać zabezpieczone przez policję. Zaznaczył, że przekazane rękawiczki trzeba będzie poddać ekspertyzie.”Ten dowód potwierdza wersję matki”
Jego zdaniem, ten dowód rzeczowy potwierdza wersję, że matce Magdy nikt nie pomagał.Pytany, skąd ma rękawiczki, Rutkowski odpowiedział, że były one u rodziny Katarzyny W. i nikt ich nie ukrywał. – Ponieważ prokuratura pytała o te rękawice, my oczywiście również ich szukaliśmy i dzisiaj po prostu zostały znalezione – powiedział Rutkowski.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *