Ruszy remont krajowej 35-tki

Już niedługo ruszy zapowiadany remont drogi krajowej nr 35. Rozpoczęcie prac planowane jest na wtorek, 8 marca, ale jak informuje rzeczniczka prasowa Magdalena Dzwonkowska, w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi termin ten może ulec zmianie.

35

Pierwszy etap prac potrwa około miesiąca. Obejmie on odcinek ul. Szarych Szeregów pomiędzy ul. Łączną a ul. Częstochowską. Podczas remontu przejezdność drogi będzie cały czas utrzymana. W trakcie robót drogowych będzie wprowadzony ruch wahadłowy, sterowany ręcznie. W pozostałych godzinach będzie przywracany ruch dwukierunkowy.

Cały czas obowiązywała będzie maksymalna prędkość do 40 km/h, zakaz wyprzedzania oraz zakaz ruchu pieszych poboczem.

Następnie remontowana będzie dalsza część ulicy Szarych Szeregów, co w efekcie doprowadzi do wyremontowania tej drogi na odcinku od ul. Łukasińskiego do Pszenna.

Wykonawcą inwestycji jest firma Eurovia Polska S.A. Prace prowadzone będą pod nadzorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

(UM Świdnica), fot. redakcja

remont krajowki

1 thought on “Ruszy remont krajowej 35-tki

  1. Ciekawe jakie to będą godziny tego remontu. Zgaduję że rano od 7-9 i po południu od 14-17. To są zawsze idealne godziny na remonty dróg ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *