Rusza 12. edycja Świdnickich Gryfów

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie.

gryfy

„Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych, podziękować im za ich pracę i trud jaki podejmują każdego dnia o utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

6 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2016. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci nagrody z ubiegłego roku oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych.

Rozpoczął się już nabór zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę. Zgłoszeń mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 15 czerwca 2016 r. na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *