„Różowa Wstążka” w Cinema 3D

KISS „Bądź dla siebie najlepszą przyjaciółką” – pod takim hasłem odbędzie się II edycja Różowej Wstążki już 20 października od 18:00 w kinie Cinema 3D w Świdnicy.

październik (2)

Jak wiadomo październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. W tym okresie powstaje więc wiele inicjatyw które mają na celu przybliżyć kobietom temat choroby, uświadomić jak ważna jest profilaktyka i dbanie o siebie ale także pokazać, że choroba ta wcale nie musi oznaczać końca a wręcz przeciwnie. Kobieta Pewna Siebie by Jolanta Górniak jako organizator i pomysłodawca idei Różowej Wstążki – KISS chce dodatkowo zainspirować i zarazić pozytywnym nastawieniem wszystkie przybyłe kobiety na wydarzenie.

Będzie to spotkanie kobiet, w różnym wieku, mające na celu podkreślenie, że piękno kobiety przybiera różnorodne formy. Prelegentkami są świadome siebie kobiety, które inspiracją każdego dnia. Poznacie ich klucz do ich sukcesu i dowiecie się jak ważna jest świadomość własnego ciała – zapowiada Jolanta Górniak, organizatorka wydarzenia, właścicielka i przedstawicielka marki Kobieta Pewna Siebie.

Wydarzenie rozpoczyna się o 18:00 w holu kina. Przewidziane są liczne atrakcje, m.in. piękna wystawa autorstwa Małgorzaty Niewada, poświęcona nadal pięknym kobietom, które doświadczyły mastektomii. Bohaterki zdjęć są obdarzone niesamowitą energią. Inspirują, mimo tego że w życiu przeszły wiele, nie poddały się. Organizatorka pozyskała firmy partnerskie, których usługi i produkty skierowane są głównie dla Pań. Następnie, na sali kinowej obędzie się prelekcja KISS z udziałem czterech zaproszonych gości.

Kino wstążka

K – Kobieta, jestem Ważna (Marta Kaim – Certyfikowany Life & Business Coach ICF . Autorka popularnego programu dla kobiet Jesteś ważna! oraz bestsellerowej książki „JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty”, która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdowania czasu na to, co ważne).

I – Inspiracja, czyli prawdziwa historia (Marzena Michalec – pomysłodawczyni projektu Kobieta w biegu, aktywna działaczka walki z nowotworem, charyzmatyczny lider, który pociąga za sobą tłumy).

S – Siła w walce i wspieraniu kobiety ze schorzeniem nowotworowym. (Fundacja).

S – Samoświadomość w tworzeniu zdrowej i pięknej kobiecości (…. – brafitting, czyli jak dobrać odpowiednio biustonosz).

Wisienką na torcie dla wszystkich przybyłych Pań będzie się specjalny seans filmu „Ma Ma” , który opowiada historię „zwykłej” kobiety prowadzącej regularne życie, dowiadującej się, że choruje na raka piersi. Mimo wszystko nie zamierza się poddawać a choroba powoduje, że zmienia swoje życie na lepsze. W roli głównej Penélope Cruz.

Bilety na wydarzenie za jedyne 15zł do nabycia w Instytucie Piękna Ella Elżbieta Wrońska przy ulicy Środkowej 7 w Świdnicy. W kasach kina natomiast bilety można nabyć przed i w dniu wydarzenia za 16,90 zł bilet ulgowy i 19,90 zł bilet normalny.

Jedno spotkanie, a może zmienić tak wiele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *