Różana do remontu. Uwaga na utrudnienia

Remont ulicy Różanej w Świdnicy rozpocznie się 7 czerwca i potrwa trzy dni. W związku z prowadzonymi pracami droga zostanie zamknięta dla ruchu. Roboty realizowane będą na odcinku od skrzyżowania z ulicą Łukową do budynku przy ul. Różanej 6.

fot. UM Świdnica

Usunięta zostanie stara nawierzchnia ulicy i ułożona nowa warstwa ścieralna z masy mineralno-asfaltowej. Wykonawcą zadania jest Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów, a jego koszt to 21 tysięcy złotych.

Ze względu na brak możliwości wyjazdu z zapleczy posesji (podwórek) Rynek od nr 21 do 29, ul. Łukowa od nr 1 do 5, ul. Różana 1-1a oraz ul. Trybunalska od nr 1 do 14, prosimy mieszkańców o zaparkowanie samochodów na czas remontu w innych miejscach. Nie będzie również dojazdu na parking zlokalizowany na terenie sądu z wjazdem od ul. Różanej.

1 czerwca, czyli pięć dni przed zamknięciem ulicy ustawione zostaną tablice informujące kierowców o terminie zamkniecie ulicy Różanej. Bardzo prosimy Państwa o cierpliwość i liczymy na wyrozumiałość – to tylko kilka dni prac, dzięki czemu zwiększy się komfort przejazdu po tej drodze – dodaje Maciej Gleba, dyrektor Wydziału Dróg i Infrastruktury Miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *