Rodzicielska kontrola

Czy Twoje dziecko nie jest uzależnione od telefonu? Czy wiesz z kim i o czym rozmawia, gdy nie ma Ciebie obok? Nic prostszego. Specjalistyczne urządzenia pozwalają dzisiaj mieć pełną kontrolę nad podopiecznym.

Nokia2600

– Tato przestań mnie kontrolować – to zdania, które wielu z nas usłyszało już od swojego dziecka. Najmłodsi nie rozumieją jednak jeszcze, że nasze obawy związane są wyłącznie z ich bezpieczeństwem. Dopiero, gdy jest już za późno orientujemy się, że nasze dziecko przez kilka miesięcy rozmawiało, wymieniało się sms-ami i korzystało z internetu znajdującego się w telefonie z osobą, która podawała się za kogoś innego lub była zwykłym oszustem. Dlatego warto wiedzieć z kim i o czym rozmawia Twoje dziecko, jeżeli mamy jakiekolwiek podejrzenia dotyczące jego bezpieczeństwa. Idealnym rozwiązaniem jest zakup specjalnego oprogramowania do prowadzenia nadzoru telefonów komórkowych, który dyskretne pozwala nagrywać rozmowy, przechwytywać wiadomości i zapisywać działania. – To zaawansowane rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą nadzorować zachowanie dziecka. Aplikacja pomaga rozwiązać wiele problemów, w tym kwestie zbyt częstego korzystania z telefony przez nastolatka, które może prowadzić do uzależnień i współczesnych chorób związanych z technologią – wyjaśniają specjaliści ze sklepu SpyShop.

Program SpyPhone pozwala na odsłuchiwanie rozmów ze zdefiniowanego telefonu – jednej, bądź obydwu stron konwersacji. Daje wgląd w wysyłane i odbierane wiadomości tekstowe oraz nagrywanie tego, co dzieje się dookoła telefonu. System GPS precyzyjnie namierza miejsce przebywania telefonu, a wszelkie informacje zebrane przez oprogramowanie są przesyłane na adres e-mail klienta. Oprogramowanie nie wpływa na pracę komórki, jest dyskretne i bardzo trudne do usunięcia.

UWAGA! Podsłuchiwanie jest w świetle prawa nielegalne, poza określonymi sytuacjami: nagrywaniem pracowników (po uprzednim ich poinformowaniu), lub nagrywaniem podopiecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *