Robert Moskwa w Świdnicy

Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach projektu Alchemia teatralna  zaprasza 13 czerwca o godz.18.00, do sali teatralnej SOK na spotkanie z  aktorem – Robertem Moskwą. Integralną częścią spotkanie będzie wykład autorski Roberta Moskwy „DZIWNA ONA, DZIWNY ON”.

A2_Moskwa

Robert Moskwa jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Szczecińskim oraz aktorstwa na  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Moskwa jest znanym i cenionym polskim aktorem. Polska publiczność głównie kojarzy Moskwę z roli dr Artura Rogowskiego w „M jak Miłość”. Robert Moskwa uczestniczył również w pierwszej i szóstej edycji programu „Jak oni śpiewają?”, gdzie zajął 3. miejsce w pierwszej edycji oraz 11. w szóstej edycji. Wszechstronny aktor brał także udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Od siedemnastego roku życia trenuje karate, ma czarny pas Federacji Karate Shotokan oraz Fudokan.  Oprócz tego Robert Moskwa jest profesjonalnym mówcą i trenerem biznesu (z zakresu motywacji, komunikacji, wystąpień publicznych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *