Rady dla młodych

siph

siphPowiatowy Urząd Pracy w Świdnicy oraz Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowały już po raz trzeci Dzień Doradczy – „Edukacja Kluczem Do Kariery Zawodowej”. Ideą wydarzenia było zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną szkół wyższych z naszego regionu oraz z innymi możliwościami rozwoju.

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy oraz Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowały już po raz trzeci Dzień Doradczy – „Edukacja Kluczem Do Kariery Zawodowej”. Ideą wydarzenia było zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną szkół wyższych z naszego regionu oraz z innymi możliwościami rozwoju.

siph

PUP w Świdnicy do współpracy zaprosił partnerów lokalnego rynku pracy – Ochotniczy Hufiec Pracy i Centrum Informacji Kariery Zawodowej oraz 12 szkół wyższych z terenu Dolnego Śląska. Na stoiskach wystawienniczych można było skorzystać z indywidualnych porad, wskazówek oraz pomocy udzielanej przez reprezentantów uczelni. Odbywały się też prezentacje multimedialne przedstawiające konkretne oferty edukacyjne szkół wyższych.

Młodzież chętnie skorzystała z takiej formy pomocy. W Dniu Doradczym wzięło udział ponad 200 osób.

 

mm, foto: WB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *