Psy i koty do adopcji (FOTO)

Kolejne psy i koty polecają się do adopcji.

Brutus – psi seniorek szuka przystani na ostatnie chwile…

Brutus wiele lat swojego życia musiał spędzić na łańcuchu. Marna kondycja sierści, ubytek wagi, nieznajomość „domowych obyczajów”… Dodatkowo Brutus jest nauczony chodzenia w kółko, to jego sposób na zajęcie wolnego czasu…

Psiak jest lagodnym i spokojnym psem. W pierwszym kontakcie obawia się człowieka i podchodzi ostrożnie, nieufnie. Po chwili zapoznania ośmiela się na poddanie głaskaniu, a także zamerda ogonkiem.

Dla Brutusa idealny będzie dom, który stanie się jego oazą spokoju. On nie potrzebuje hałasów, zgiełku, aktywnego trybu życia. Najlepszy będzie dom z podwórkiem, po którym będzie maszerować, bez psów. Brutus słabo słyszy i słabo widzi. Potrzebuje spokoju, towarzystwo bardzo małych dzieci nie jest wskazane.

Bardzo prosimy o pomoc dla tego psa. Trudno będzie o jego adopcję, ale wierzymy, że ktoś zechce mu pomóc w ostatnich latach życia.

Orion – mały piesek do towarzystwa!

Orion to niewielki piesek, który chętnie zamieni schroniskowy boks na kanapę w czyimś domu . Jest psem oddanym opiekunom, grzecznym i spokojnym. To taki mały piesek o wielkim, lojalnym sercu!

Orion zachowuje czystość, co czyni z niego psa domowego do towarzystwa ukochanemu człowiekowi. Jest niezwykle potulnym, wpatrzonym w człowieka psem. Nieśmiało zachęca do kontaktu. Zawsze widać małe, podbiegające cudo, które kładzie uszka, kuli się i merda szybciutko ogonkiem, za chwilę wdrapuje się na kolana, wkłada pysk pod dłoń i czeka na mizianko.

Orion ignoruje inne zwierzęta.

Wally – młodziutki kocurek czeka na Ciebie!

Wally to około 4-5 miesięczny kocurek o charakterze typowego miziaka. Wiecznie mruczący, wpychający się na ręce kociak. Naprawdę urocze stworzenie.

Wally szuka domku, który pokocha go za cudowny charakter. Korzysta z kuwety, jest typem odkrywcy – chętnie zwiedza nowe kąty i jest niesamowicie ciekawski.

Warunkiem adopcji kotka jest jego kastracja po osiągnięciu wieku 6-7 miesięcy.

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *