Przyjechał Bronkobus (FOTO)

bronek 13

bronek 13Jeden z szesnastu bronkobusów – autokarów zachęcających Polaków do zagłosowania w wyborach prezydenckich na Bronisława Komorowskiego dzisiaj przed południem przyjechał do Świdnicy.


 Jeden z szesnastu bronkobusów – autokarów zachęcających Polaków do zagłosowania w wyborach prezydenckich na Bronisława Komorowskiego dzisiaj przed południem przyjechał do Świdnicy. bronek 13

Autokar pojawił się w mieście o godzinie 9.00 pod dworcem PKP Świdnica-Miasto. Kolejnymi przystankami były między innymi plac przed kościołem pw. NMP Królowej Polski, ulica Riedla, parking przed Tesco. Każdy postój trwał kilka minut. Przemieszczający się autobusem politycy na każdym postoju rozdawali ulotki oraz zbierali podpisy popierające kandydaturę Komorowskiego. – Bronkobus będzie dzisiaj jeszcze w Żarowie, Świebodzicach, Strzegomiu – wyliczała posłanka Teresa Świło.

W sumie wizyta autokaru w Świdnicy trwała nieco ponad godzinę. Niewykluczone, że Bronkobus, ale już z Bronisławem Komorowskim w środku, do Świdnicy wróci w połowie kwietnia. O przyjazd głowy państwa starają się nie tylko politycy, ale również przedsiębiorcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, którzy w tym czasie świętować będą 25-lecie działalności swojej organizacji.

(ram), foto Wiktor Bąkiewicz

{gallery}galerie/150309bronek{/gallery}
{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *