Przyjdź na Święto Pieczonego Ziemniaka

W najbliższą sobotę, 1 października na boiskach Gimnazjum nr 3 w Świdnicy przy ul. Saperów (obok ZUS) już po raz czwarty odbędzie się Święto Pieczonego Ziemniaka. To cykliczna impreza nie tylko dla uczniów i rodziców, ale także dla wszystkich mieszkańców. Organizatorzy zapraszają na pyszne potrawy, kiełbaskę z grilla, domowe ciasta, kawę i herbatę. 

Przed nami kolejna edycja Święta. – Każdego roku uczestników jest co raz więcej, z czego bardzo się cieszymy – w zeszłym roku na naszym pikniku było ponad 300 osób! W tym roku zorganizowaliśmy jeszcze więcej gier, atrakcji dla mieszkańców naszego miasta. Dodatkowo każdy będzie mógł spróbować swoich sił w loterii fantowej, w której przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – wspomina Iwona Kasprzyk dyrektor Gimnazjum nr 3.

Piknikowi pn. „ Święto Pieczonego Ziemniaka” będzie towarzyszyć radosna, rodzinna atmosfera.

Serdecznie zachęcam całe rodziny do uczestnictwa w naszym wydarzeniu! Przygotowaliśmy szereg atrakcji, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do wspólnych rozmów o naszym mieście i okolicy. Serdecznie zapraszam ! – podkreśla Jan Jaśkowiak- Radny Rady Miejskiej, współorganizator pikniku.

W programie m.in. pokazy motocyklowe – Rider Świdnica, taniec zumba, pokazy sztuki walki – „ Szkoła walki Drwala”, występy wokalne „ Akademia Rozwoju Talentów” pod kierunkiem Iwony Kuśnierz, pokazy świdnickiej Straży Pożarnej, pokazy pomocy przedmedycznej, konkurs psich i kocich piękności,. Dla najmłodszych przewidziano dmuchane zjeżdżalnie i szereg innych zabaw. Dodatkowo istnieje możliwość, aby sprawdzić swoje siły w meczu siatkówki: Świdniczanie vs Siatkarze Gimnazjum nr 3. Ponadto dla uczestników będą czekać pieczone ziemniaki oraz kiełbasy prosto z grilla. To tylko część z atrakcji zaplanowanych na sobotni piknik. Początek od godziny 11.00

PLAKAT2016-678579_2_-out

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *