Przyjdź na piknik

PLAKAT PIKNIK RODZINNY 26.04.2015.-jpg

PLAKAT PIKNIK RODZINNY 26.04.2015.-jpgPrzed nami pierwsza taka impreza w Świdnicy: sport, taniec, zabawa, rywalizacja – to wszystko na otwartym obiekcie sportowym przy ul. Ułańskiej.

Przed nami pierwsza taka impreza w Świdnicy: sport, taniec, zabawa, rywalizacja – to wszystko na otwartym obiekcie sportowym przy ul. Ułańskiej.

PLAKAT PIKNIK RODZINNY 26.04.2015.-jpg

Spędź radośnie niedzielne popołudnie. W planie przewidziany jest turniej piłki nożnej dla dzieci, taniec zumba, pokaz świdnickich rugbystów, konsultacje fizjoterapeuty oraz wiele gier i zabaw dla każdego. Niech ta niedziela będzie czasem na pogłębienie i umocnienie relacji z naszymi najbliższymi: dziadkami, rodzicami, dziećmi oraz okazją do dobrej zabawy. Przyjdź z całą rodziną! – mówi Jan Jaśkowiak, współorganizator imprezy, świdnicki radny.

W trakcie I Świdnickiego Pikniku Rodzinnego będzie można spróbować swoich sił na Zumbie, czyli fantastycznym treningu fitnessowo-tanecznym.

– Latynoskie rytmy przyniosą ogromną dawkę energii, radość i uśmiech, a do tego w łatwy i przystępny dla każdego sposób pozwolą spalić nagromadzone kalorie. Obok Zumby nie da się przejść obojętnie, muzyka sama porywa do tańca, a uczestnicy zarażają wszystkich swym uśmiechem i wspaniałym samopoczuciem! Zapraszamy mamy, tatusiów, ciocie, babcie i dzieci w niedziele o 15:00. Gwarantujemy Wam dobrą zabawę w rodzinnym gronie – zachęca do uczestnictwa w imprezie Ania Januszko.

Niedzielny piknik sportowy będzie też okazją do porozmawiania na temat nieprawidłowości sylwetki dziecka.

Jeżeli obserwujesz, że Twoje dziecko długo siedzi przed komputerem, garbi się, nosi plecak na jednym ramieniu, krzywo stawia stopy, a do tego mało czasu spędza na dworze i unika sportów, skontroluj niezwłocznie jego postawę. Jeśli wada jest szybko wykryta, często wystarczą ćwiczenia korekcyjne i zmiana nawyków, by uniknąć poważnych problemów zdrowotnych. Jak zapobiegać pogłębianiu się i utrwalaniu wad postawy ciała u dzieci i młodzieży, na co zwracać uwagę, jak korygować, jaką aktywność ruchową wybrać będzie można się dowiedzieć w czasie trwania imprezy między 14:30-16:00. Serdecznie zapraszamKrzysztof Januszko, mgr fizjoterapii.

Obiekt na ulicy Ułańskiej to bez wątpienia najbardziej atrakcyjne pod względem rekreacyjno-sportowym miejsce w Świdnicy.

Jest on nowoczesny, funkcjonalny, spełniający wymagania dla odpoczynku całym rodzinom, dzieciom, rodzicom, jak również dziadkom. Stąd też pomysł na organizację przedmiotowego przedsięwzięcia. Odwiedzą nas na pewno okoliczni mieszkańcy, ale my zapraszamy również rodziny z innych części miasta do aktywnego uczestnictwa w pikniku. Dziękujemy Prezydent Miasta Świdnicy Pani Beacie Moskal-Słaniewskiej za honorowy patronat nad tym wydarzeniem, ale przede wszystkim tym którzy nam pomogli je zrealizować – Firmie PASOL, Panu Eugeniuszowi Kępie Cukiernia KASIA oraz JAKO Living Sports – mówi Wiesław Żurek, Prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *