Przerwać niemoc i wygrać z Olimpią!

Bardzo dobrze spisują się w ostatnich tygodniach siatkarki MKS Polonii Świdnica. Po wyjazdowej wygranej z liderem tabeli świdniczanki staną przed szansą na ugruntowanie swojej pozycji w czołówce II ligi. Derbowy mecz z Olimpią Jawor zapowiada się ze wszech miar atrakcyjnie, a drużyna Marka Olczyka ma chrapkę na kolejne zwycięstwo i przełamanie fatalnej serii z rywalem zza między…

plakat jawor

Trudno znaleźć drugiego przeciwnika, który „nie leżałby” świdniczankom tak bardzo jak Olimpia Jawor. Z sześciu ostatnich spotkań, rywalki zwyciężyły pięć razy i zawsze były to wygrane po 3:0. Jeden mecz zakończył się wygraną MKS-u 3:2, ale było to dość dawno, bo w sezonie 2013/14. Chciałoby się rzec: najwyższa pora na kolejne zwycięstwo świdniczanek! Czy tak się stanie przekonamy się w sobotę, 19 listopada. Początek meczu w hali Zawiszów o godzinie 15.30.

Spotkanie MKS Polonia Świdnica z Olimpią Jawor będzie absolutnym szlagierem dziewiątej kolejki spotkań. Oba zespoły mają na swoim koncie po szesnaście punktów, dwa mniej od AZS Uni Opole i dwa więcej od czwartej Częstochowianki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *