Przerwa w dostawie ciepła

mzec 07

Konieczność podłączenia odgałęzienia nitki magistrali ciepłowniczej, która w ramach programu Kawka zasili nowych odbiorców przy ul. Sikorskiego spowoduje przerwę w dostawie ciepła i co za tym idzie podgrzewania ciepłej wody dla części osiedla Młodych.

mzec 07

Ciepło zostanie wyłączone w środę, 8 listopada o godzinie 8.00 dla części ul. Zamenhofa po stronie numerów nieparzystych od 1 do budynku przychodni zdrowia, a po stronie numerów parzystych od ul. Sikorskiego do ul. Riedla, dla całej ul. M.Kunic, ul. Kozara-Słobódzkiego po stronie numerów parzystych oraz numeru 12 b-e przy ul. Tołstoja.

– Prace powinny zakończyć się do godziny 12, a o godzinie 15 miejska siec ciepłownicza w tym rejonie będzie już pracować z właściwymi dla aktualnych warunków pogodowych parametrami. Wszyscy administratorzy i zarządcy nieruchomości w tym rejonie zostali powiadomieni o planowanej przerwie w dostawie ciepła. Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że czystsze powietrze zrekompensuje niedogodności – mówi Witold Tomkiewicz, rzecznik MZEC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *