Przeprosiny dla kibiców

siatkauniwersal2

Nie udało się święto siatkówki w Żarowie. Na inaugurację historycznego sezonu w II lidze siatkarze Volleya wyraźnie ulegli na własnym parkiecie Chrobremu Głogów. Gospodarze nie popisali się sportowo i organizacyjnie.

Volley Żarów – Chrobry Głogów 0:3 (-14, -15, -13)

Volley: M. Wójciak, Orzechowski, Ostrowski, Kowalczyk, Lange, Rzadkowski, Botwina (libero)

Goście wygrali w trzech setach i było to zwycięstwo w pełni zasłużone. W każdej partii przewaga głogowian była bardzo wyraźna. Olbrzymi wpływ na tak jednostronny przebieg meczu miał fakt, że żarowianie wystawili skład liczący zaledwie siedmiu graczy. Działacze Volleya nie zdążyli uprawnić do rozgrywek nowych zawodników! – To była kompromitacja i możemy tylko przeprosić za tą sytuację kibiców. Mamy nadzieję, że nie odwrócą się od nas, przyjdą na kolejny mecz, a my obiecujemy, że zagramy dużo lepiej i już w pełnym składzie – mówił p;o meczu załamany Marcin Wójciak. Grający z konieczności trener Volleya, o tym, że połowa jego zespołu obejrzy mecz z trybun dowiedział się od klubowych działaczy kilkadziesiąt minut przed meczem…

II liga siatkówki mężczyzn, grupa IV

kolejka (1.10): Volley Żarów – Chrobry Głogów 0:3, Bielawianka – BTS Bolesławiec 3:1, Gwardia Wrocław – AZS UAM Poznań 0:3, AZS Zielona Góra – Astra Nowa Sól 1:3, Olavia Oława – Sobieski Żagań 0:3

1. Chrobry Głogów                    1          3          1-0-0-0            3:0
  2. AZZS UAM Poznań               1          3          1-0-0-0            3:0
  3. Sobieski Żagań                       1          3          1-0-0-0            3:0
  4. Astra Nowa Sól                      1          3          1-0-0-0            3:1
  5. Bielawianka                           1          3          1-0-0-0            3:1
  6. AZS Zielona Góra                  1          0          0-0-0-1            1:3
  7. BTS Bolesławiec                   1          0          0-0-0-1            1:3
  8. Olavia Oława                         1          0          0-0-0-1            0:3
  9. Gwardia Wrocław                  1          0          0-0-0-1            0:3
  10. Volley Żarów                     1          0          0-0-0-1            0:3

Następna kolejka (8.10): Sobieski – Volley, Bolesławiec – Chrobry, Poznań – Olavia, Astra – Gwardia, Bielawianka – Zielona Góra