Przedszkolaki proszą o głosy (FOTO)

IMG 8250

IMG 8250Od kilku tygodni Świdnica zaciekle walczy aby już w pierwszej rundzie zapewnić sobie zwycięstwo w akcji Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw. W sobotę o aktywne włączenia się do głosowania na budowę placu zabaw przy ulicy Marcinkowskiego prosiły przedszkolaki, ich rodzice i grono pedagogiczne z Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 16 „Słoneczko” z ulicy Marcinkowskiego.. To właśnie przy tej placówce może powstać plac zabaw fundowany przez firmę Nivea.

Od kilku tygodni Świdnica zaciekle walczy aby już w pierwszej rundzie zapewnić sobie zwycięstwo w akcji Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw. W sobotę o aktywne włączenia się do głosowania na budowę placu zabaw przy ulicy Marcinkowskiego prosiły przedszkolaki, ich rodzice i grono pedagogiczne z Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 16 „Słoneczko” z ulicy Marcinkowskiego.. To właśnie przy tej placówce może powstać plac zabaw fundowany przez firmę Nivea.

Maluchy w żółtych koszulkach najpierw opanowały Rynek, potem przeniosły się do Galerii Świdnickiej, a następnie pojawiły się przy ulicy Łukowej. – Proszę zagłosuj na nowy plac zabaw – śmiałozaczepiały przechodniów i prowadziły do stanowisk z komputerem. Na miejscu można było zagłosować i poznać zasady konkursu. IMG 8250

Rywalizacja w konkursie polega na głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony internetowej: www.nivea.pl/podworko. Zgłoszono ponad tysiąc miejsc z całej Polski. Lokalizacja z ulicy Marcinkowskiego w Świdnicy ma na koncie grubo ponad 30 tysięcy głosów, co plasuje ją w okolicach 25 miejsca. Pierwszy etap konkursu trwa do końca kwietnia. Nivea wybuduje place zabaw w dwudziestu lokalizacjach z największą liczbą głosów.

Kolejnych 20 szczęśliwych lokalizacji zostanie ogłoszonych z końcem maja, ale w drugim etapie głosy trzeba będzie zbierać od początku.

Głosować można przez pocztę elektroniczną lub konto na facebooku. – z prywatnego komputera można wysłać codziennie do dziesięciu glosów (każdy z innego adresu mailowego). Z komputerów ogólnodostępnych (w szkołach, ośrodkach kultury, bibliotekach) głosować można do woli

(ram)

{gallery}galerie/150425sloneczko{/gallery}

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *