Przedszkolaki miały swoje święto (FOTO)

Policjanci, dziennikarze, seniorzy, nauczyciele – wszyscy mają swoje święto. Od sześciu lat swój dzień mają również przedszkolaki.

DSCN6437

W piątkowe przedpołudnie 22 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor Beata Jankiewicz, która powitała dzieci, ich rodziców oraz nauczycielki. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania, przedszkolaki odśpiewały piosenkę „Dzień przedszkolaka” oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek w ogrodzie przedszkolnym, m.in. kolorowe malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, bańki mydlane, lepienie z masy solnej oraz słodki i owocowy poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wychowanek wiedział, że to jest jego dzień i jego święto. Na zakończenie każde dziecko otrzymało medal przedszkolaka oraz kolorowe balony, które upamiętniały te wspaniałe, pełne wrażeń i pozytywnych emocji chwile.

Dodatkową atrakcją dla dzieci, był kolorowy marsz ulicami Jaroszowa. Dzieciom towarzyszyły wychowawczynie i rodzice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *