Przedstawienie „Calineczka” i „Dziewczynka z zapałkami”

Dziewczynki i chłopcy z klasy IIc ,wraz z naszymi Paniami – Małgosią i Beatką, przygotowaliśmy występ dla naszych rodziców i rodzeństwa. Razem śpiewaliśmy i przedstawialiśmy „Calineczkę” i „Dziewczynkę z zapałkami”. Pięknie przebrani tańczyliśmy rytmicznie i przedstawialiśmy śpiewając ww. bajki. Było bardzo miło!

Calineczka i dziewczynka z zapałkami 4

„To my – dziewczynki i chłopcy z klasy II c. Śpiewamy i przedstawiamy „Calineczkę” i Dziewczynkę z zapałkami”. Tańczymy i rytmicznie się ruszamy. Jest bardzo miło i fajnie!” Emilia Ligierko

Przedstawienie bajkowe dla naszych kochanych rodziców i rodzeństwa są wspaniałym, wzruszającym spotkaniem w szkole – innym niż nauka. Wybraliśmy to wydarzenie, gdyż w szkole można się wspaniale bawić , jak podczas ww. wydarzenia, można rozwijać talenty i zainteresowania, osiągać sukcesy oraz spotykać się z rodziną.

Uczniowie klasy II c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy w składzie: Filip Batko, Zuzanna Dudzic, Adrianna Huk, Oskar Jurek, Pola Józefowska, Oliwier Kaniak, Natalia Kanownik, Oliwia Kida, Lena Kmiecińska, Mikołaj Kwiatkowski, Emilia Ligierko, Agata Mikołajewska, Nowicki Kacper, Maksymilian Ruszaj, Hubert Rzepisko, Maja Sitoń, Krzysztof Stęplewski, Wiktor Urbańczyk, Karolina Zawadzka, której opiekunami są Beata Franieczek i Małgorzata Kaszyńska.

Calineczka i dziewczynka z zapałkami 3 Calineczka i dziewczynka z zapałkami 2 Calineczka i dziewczynka z zapałkami 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *