Przed wyborami

jawo_12JAWORZYNA ŚLĄSKA. Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gmina odbyła się dzisiaj w Jaworzynie Śląskiej.

JAWORZYNA ŚLĄSKA. Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gmina odbyła się dzisiaj w Jaworzynie Śląskiej.

jawo_12Na spotkanie podsumowujące kampanię wyborczą komitetu burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza, które odbyło się 18 listopada, przybyli mieszkańcy oraz zaproszeni goście. Wśród sympatyków komitetu znaleźli się także kandydaci do Rady Powiatu świdnickiego z listy Wspólnoty Samorządowej, a także przedstawiciele konkurencyjnych komitetów.

Konwencja rozpoczęła się krótki występem artystycznym Dominiki i Magdy, które popisały się swoimi umiejętnościami wokalnymi, za co zostały nagrodzone głośną owacją. Następnie przed zgromadzonymi na sali wystąpili ze słowami poparcia dla kandydatów KWW Nasza Gmina zaproszeni goście. Byli wśród nich między innymi: prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, starosta świdnicki Zygmunt Worsa, wicestarosta świdnicki Ryszard Wawryniewicz, członek Zarządu Powiatu Roman Etel, burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz oraz przewodnicząca Zarządu Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Jaworzynie Śląskiej Stefania Grajaszek.

Podczas konwencji przedstawiono kandydatów z ramienia komitetu.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania zgromadzeni mieszkańcy mogli skorzystać z okazji do porozmawiania z kandydatami, zadania pytań i otrzymania odpowiedzi na nie.

Oprac. ida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *