Przechwycili 500 porcji narkotyków

wiezienie1Dzięki policjantom na rynek nie trafiło blisko 500 porcji narkotyków. Zatrzymani to obywatele Republiki Czeskiej w wieku 17 i 18 lat. Teraz sprawcom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

Dzięki policjantom na rynek nie trafiło blisko 500 porcji narkotyków. Zatrzymani to obywatele Republiki Czeskiej w wieku 17 i 18 lat. Teraz sprawcom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.wiezienie1

Na jednej z ulic policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Skodę. Podczas kontroli okazało się, że pojazdem poruszało się czterech obywateli Republiki Czeskiej w wieku 17 i 18 lat. Mężczyźni na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Po przeszukaniu pojazdu okazało się, że powodem takiego zachowania było posiadanie przez nich około 500 porcji marihuany.

Funkcjonariusze poza narkotykami zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

Po przeprowadzonych ustaleniach dwóch mężczyzn usłyszało zarzut przywozu narkotyków na teren Polski. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *