Prezydent Andrzej Duda w Świebodzicach

To wydarzenie niemające swojego precedensu w historii miasta. Głowa naszego państwa, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, będzie gościć w Świebodzicach. Wizyta dostojnego gościa zaplanowana jest na jutro – czwartek, 28 kwietnia.

duda

Pobyt Prezydenta RP w Świebodzicach ma związek z wizytą Andrzeja Dudy w powiatach świdnickim i kłodzkim. Prezydent chce odwiedzić miejscowości, w których nie był w trakcie swojej kampanii.

Prezydent Andrzej Duda spotka się z władzami naszego miasta i przede wszystkim mieszkańcami Świebodzic, dlatego gorąco zapraszamy świebodziczan do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Spotkanie odbędzie się w Rynku, zapraszamy od godz. 17:00, Prezydent ma się pojawić około godz. 18:00 – informuje Agnieszka Bielawska-Pękala, rzecznik prasowy UM w Świebodzicach

W związku z wymogami bezpieczeństwa w trakcie wizyty głowy państwa należy się spodziewać utrudnień w poruszaniu się w obrębie centrum miasta i działań kontrolnych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu.

Teren, na którym odbędzie się spotkanie z Prezydentem RP, będzie ogrodzony, wejście będzie się odbywać poprzez wyznaczone bramki. Prosimy o nie zabieranie ze sobą zbyt wielu przedmiotów, ponieważ ochrona będzie prowadzić skrupulatną kontrolę.

fot. redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *