Pracuj z liderem w Irlandii Północnej!

Industrial Temps to firma z wieloletnim doświadczeniem, założona w 1991 roku. Nieprzerwanie od 25 lat oferuje swoim kandydatom szeroką i różnorodną ofertę pracy stałej i tymczasowej w sektorze przemysłowym – zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Plasuje się na szóstym miejscu wśród pracodawców w Irlandii Północnej.

team-photo
Sukces i zaufanie wśród swoich klientów firma zyskała dzięki ciągłemu rozwojowi i otwartości na nowe rozwiązania. Miesięcznie zatrudniają ponad dwa tysiące pracowników, a ich zasadą jest zatrudnianie najlepszych ludzi do najlepszej pracy (oryg. „We provide the best people, for the best job”). Kreatywny i wielokulturowy zespół, na który składają się nie tylko rodowi Irlandczycy, ale również Polacy, Czesi, Słowacy i Węgrzy, przyczynił się do otrzymania w 2016 roku międzynarodowej nagrody „Investors People”.


Ich doświadczenie na rynku pracy umożliwia znalezienie kandydatów i stanowiska w takich branżach, jak produkcja, inżynieria, transport i logistyka, turystyka i hotelarstwo, eventy. Firma współpracuje z TOP 100 firm w Irlandii Północnej. – Posiadamy licencję GLA, czyli gwarancję najlepszych standardów pracy – podkreślają pracownicy Industrial Temps. – Jesteśmy również członkami REC (Konfederacji Firm Rekrutujących) co zapewnia o naszej odpowiedzialności, nie tylko wobec firm, ale – przede wszystkim – wobec rekrutujących.

spawacz
W chwili obecnej firma poszukuje chętnych do pracy na stanowiska: operator produkcji, spawacz, ślusarz. Konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie zależne od oferty. Industrial Temps gwarantuje stały kontrakt legalnej pracy, 40 godzin pracy tygodniowooraz wszelką pomoc w zakwaterowaniu i dopełnieniu formalności.

Osoby zainteresowane aplikacją są proszone o przesyłanie CV na adres: praca@industrialtemps.com. Rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami będą prowadzone w PUP Świdnica oraz DWUP we Wrocławiu we wtorek, 31 stycznia.

www.industrialtemps.com

Facebook fanpage

 

artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *