Pracownik na strefie chciał się zabić

karetka

karetkaDo desperackiego aktu samookaleczania przy użyciu noża doszło w czwartek 6 grudnia ok. godz. 11.00. Pracownik jednej z firm działających w podstrefie ekonomicznej w Dzierżoniowie próbował odebrać sobie życie. Przypuszczalnie bał się zwolnienia.

 

Do desperackiego aktu samookaleczania przy użyciu noża doszło w czwartek 6 grudnia ok. godz. 11.00. Pracownik jednej z firm działających w podstrefie ekonomicznej w Dzierżoniowie próbował odebrać sobie życie. Przypuszczalnie bał się zwolnienia.karetka

Ok. godz. 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie odebrał anonimowy telefon. Rozmówca poinformował, że na terenie zakładu jeden z pracowników z jak dotąd nieustalonych przyczyn dokonał samookaleczenia ciała przy użyciu noża. 31-letni mężczyzna zadał sobie głębokie rany cięte na obu rękach oraz klatce piersiowej.

Wstępnej pomocy poszkodowanemu udzielili współpracownicy, a następnie przybyły na miejsce zespół Pogotowia Ratunkowego. Z uwagi na bardzo poważne obrażenia, mężczyzna został przewieziony do szpitala we Wrocławiu.

KPP w Dzierżoniowie prowadzi obecnie postępowanie mające na celu ustalenie przyczyn tego zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna obawiał się utraty pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *