„Poznaj zawód swoich rodziców”

Pod tym hasłem przebiegał event zorganizowany w Daicel Safety Systems Europe. Była to kolejna impreza z serii zaplanowanych w tym roku. Tym razem pracownicy spotkali się po to, aby uczcić Dzień Dziecka w nieco odmienny sposób.

Wydarzenie odbyło się w daicelowskiej fabryce, w Żarowie. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezes -Yasushi Hiramatsu (który przemawiał do gości po polsku) oraz kadra menedżerska. Organizatorom zależało, aby pokazać wszystkim pociechom miejsce, gdzie ich rodzice spędzają 1/3 swojego czasu. Przez fabrykę i linie produkcyjne przewinęło się blisko 400 osób. Ponadto oprócz zwidzania zakładu dziciaki mogły liczyć na mnóstwo atrakcji, w tym m.in.: dmuchańce, eurobangie, malowanie buziek, zabawy z animatorami, bańki mydlane oraz Zumbę. Dodatkowo chętni mogli spróbować swoich sił na stanowiskach inżyniera, pakowacza i operatora, które specjalnie przygotował dział produkcji. Całość warszatów polegała na realizacji konkretnych zdań, na wzór tych faktycznie wykonywanych w DSSE. Zorganizowano także kilkanascie różnych konkursów sprawnościowo – zręcznościowych, w tym konkurs ekologiczny. Każda aktywność dziecka była doceniona prezentami, gadżetami i słodkościami. Po takim wysiłku każdy mógł zregenerować siły, pałaszując cateringowe smakołyki. Kolejna impreza dedykowana pracownikom DSSE – odbędzie się już po wakacjach!

DSSE należy do japońskiego koncernu Daicel Corporation Ltd. (DC). Obecnie pracuje tam 360 osób z regionu. „We save lives”, czyli „Ratujemy życie” – to hasło, które ma pokrycie z rzeczywistością, bowiem w tej żarowskiej fabryce produkuje się jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu – napełniacz do poduszek powietrznych. Każdy, kto posiada samochód z pewnością ma styczność z tymi konkretnymi produktami codziennie, nie wiedząc nawet o tym. Czesto to, co niewidoczne, jest najważniejsze w kluczowych momentach życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *