Pożegnanie wakacji z Galerią Świdnicką

Galeria Świdnicka zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wspólne pożegnanie wakacji, które odbędzie się już w najbliższą sobotę i niedzielę, 26 i 27 sierpnia.

W sobotę w godzinach 13.30 – 16.30 prowadzone będą warsztaty plastyczne „Mój najpiękniejszy dzień wakacji”, podczas których dzieci tworzyć będą prace przedstawiające ich letnie wspomnienia. Wszystkie prace stworzą wystawę, a na małych artystów czekać będą słodkie upominki.

O godzinie 14.00 rozpocznie się występ taneczny zespołu „Bugojno” z Bośni, zaproszonego do Świdnicy przez Stowarzyszenie Miłośników Tańca ,,Jubilat” w ramach VII edycji ,,STRAGANU KULTURY W MAŁYM MIEŚCIE – TUTEJSI”. Energiczny i widowiskowy występ wzbogacony będzie o zabawy taneczne, w których udział będą mogli wziąć wszyscy chętni, zarówno dzieci jak i dorośli.

Na zakończenie, w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 14.00 swoje niezwykłe umiejętności przedstawi świdnicki Zespół Tańca Narodowego „Krąg”, który również zaprosi zgromadzonych gości do wspólnej, tanecznej zabawy.

Zapraszamy do Galerii Świdnickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *