Potrójne szczęście

trojaczki1

trojaczki1Bartosz, Mateusz i Hubert Kardaś sprawili, że świat ich rodziców i dziadków kompletnie zwariował. Bo jakże tu nie zwariować ze szczęścia gdy na świat przychodzą trojaczki. Maluchów odwiedził przed tygodniem prezydent Szełemej.

Bartosz, Mateusz i Hubert Kardaś sprawili, że świat ich rodziców i dziadków kompletnie zwariował. Bo jakże tu nie zwariować ze szczęścia gdy na świat przychodzą trojaczki. Maluchów odwiedził przed tygodniem prezydent Szełemej.trojaczki1

Długo trzeba było grzebać w archiwach, by ustalić kiedy ostatnio urodziły się w Wałbrzychu trojaczki. Z papierów wynika, że było to w 2008 roku. Po 5 latach potrójne szczęście dotknęło rodzinę z ul. Porcelanowej. Gdy na świat przyszli Bartosz, Mateusz i Hubert Kardaś wszyscy w domu zwariowali na ich punkcie. Kompletnie. Zarówno rodzice jak i dziadkowie. Trzech chwatów odwiedził niedawno nawet prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. Z powodów zdrowotnych wizyta była możliwa dopiero teraz. Prezydent pogratulował rodzicom wręczył podarunek i czek na 2000 zł na opiekę zdrowotną dla młodych wałbrzyszan.

Dumna mama mówiła, że wiadomość o trojaczkach mocno ją zaskoczyła jednak teraz bardzo się cieszy widząc, jak jej dzieci zdrowo rosną.

Fot. Krzysztof Kołowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *