Poszukiwany sprawca napadu na Punkt Opłat

biel1

biel1Policjanci z Komisariatu w Bielawie poszukują sprawcę napadu na Punkt Opłat mieszczący się przy ul. Wolności w Bielawie. Do zdarzenia tego doszło 2 marca tuż przed godziną 16.00, gdzie młody mężczyzna przy użyciu noża sterroryzował pracownika tej placówki żądając wydania pieniędzy. Prokuratura zgodziła się na publikację wizerunku poszukiwanego.

 

Policjanci z Komisariatu w Bielawie poszukują sprawcę napadu na Punkt Opłat mieszczący się przy ul. Wolności w Bielawie. Do zdarzenia tego doszło 2 marca tuż przed godziną 16.00, gdzie młody mężczyzna przy użyciu noża sterroryzował pracownika tej placówki żądając wydania pieniędzy. Prokuratura zgodziła się na publikację wizerunku poszukiwanego.biel2

Sprawca następnie skradł kilka tysięcy złotych leżące na ladzie, a pochodzące z wpłat rachunkowych, po czym uciekł w kierunku dolnej części miasta.

Poszukiwany mężczyzna jest w wieku dwudziestu kilku lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 180 cm, posiada pociągłą twarz, charakterystyczny szpiczasty nos, bardzo odstające uszy, na twarzy trądzik, włosy ciemne – szatyn. W momencie zdarzenia posiadał okulary lecznicze w kolorze czarnym, tzw. „druciaki”.

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę, o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Bielawie tel. 74 833-42-11, z Wydziałem Kryminalnym KPP w Dzierżoniowie tel. 74-832-22-07/09 lub całodobowo pod numerem alarmowym 997. Osobom które pragną zachować anonimowość zapewniana jest dyskrecja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *