Poszli śladem koleżanek (FOTO)

20150313 155325 HDR

20150313 155325 HDRPo sukcesach na Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny kobiet w boksie oraz medalu na Mistrzostwach Polski juniorek medalowe żniwa bokserskiej Polonii Świdnica kontynuują chłopcy. W odbywających się od 13 do 15 marca w Chojnowie Mistrzostwach Dolnego Śląska kadetów i juniorów sześciokrotnie stawali na podium.

Podopieczni trenera Mariusza Kuca zdobyli dwa złote, srebrny i trzy brązowe medale. Z pierwszych miejsc cieszyli się Kamil Skowroński i Wojciech Pudłowski. Ten drugi dodatkowo został uznany najlepszym kadetem turnieju. 20150313 155325 HDR

Srebro wywalczył Matuesz Lewandowski, natomiast brąz Arkadiusz Kriebel, Krzysztof Fąfara i Oskar Durzyński.

Dobre występy znalazły przełożenie na klasyfikację punktową klubów. Polonia została sklasyfikowana na trzecim miejsce w gronie osiemnastu ekip.